Jūrmalas Antīko spēkratu izstāde Majoros, Turaidas ielā 11

 


Trīsriteņu spēkrats


Tie, kuri ir skatījušies Lielbritānijas humoristiskos Mistera Bīna šovus, droši vien atcerās trīsriteņu spēkratu, kuru gandrīz katrā sērijā pamanījās apgāzt šova galvenais varonis. Tad lūk- arī šajā izstādē ir kāds eksponāts, kuru ar ceļa segumu savieno tikai trīs, nevis četri riteņi.

...
Komentāri (1)  |  2010-08-30 19:32

Lasīt tālāk.


Antīki sadzīves priekšmeti un darba rīki, kuri atgādina par dzīvi 20.gadsimta sākumā un vidū.


Izstādē var aplūkot ne tikai spēkratus, bet arī dažādus sadzīves priekšmetus, darbarīkus un citas vēsturiskas lietas. Aplūkojot šo izstādes daļu, pieredzējušākie apmeklētāji droši vien pakavēsies atmiņās par savu bērnību, bet jaunākajiem būs iespēja uzzināt par dzīvi kāda tā bija kādreiz- kad cilvēki vēl neko nezināja par internetu, bet televizori bija lieli un atrodās tikai dažās mājās. Šeit aplūkojami dažādi pirms un pēckara radioaparāti, vecie televizori, emblēmas, rakstāmmašīnas,klavieres, spidometri utt.
...
Komentāri (0)  |  2010-08-30 19:13  |  Skatīts: 2179x

Lasīt tālāk.


Laika mašīna Jūrmalas sirdī- atgriezties 40 gadus tālā pagātnē!


Laika mašīna Jūrmalas sirdī- ceļojums 40 gadus tālā pagātnē!

Šķiet, tas nemaz nebija tik sen, kad pa Rīgas ielām braukāja VAZi, ZAZi un GAZi. Taču šodien šie laiki mums šķiet tāla pagātne. Mūsdienās ir palikušas pavisam nedaudz autentisku Padomju automašīnu. Tāpēc vēl jo lielākas atzīnības vērts ir muzeja darbinieku paveiktais- izstādē aplūkojami tik daudz un dazādi Padomju spēkrati, ka, šķiet, to pietiktu veselai pilsētai. Piedevām sevisķa vērība ir pievērsta tam, lai automašīnas būtu tiešām autentiskas- maksimāli tuvu tam modelim, kurš pirms vairākiem gadu desmitiem ir noripojis no kādas Padomju rūpnīcas konveijera ķēdes.
...
Komentāri (0)  |  2010-08-30 18:46

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 |