Jūrmalas Antīko spēkratu izstāde Majoros, Turaidas ielā 11

 


Par Jūrmalas Antīko spēkratu izstādi un kā līdz tai nokļūt.


Jūrmalas Antīko spēkratu izstāde burtiski atrodas pašā pilsētas sirdī- Majoros, Jomas ielas galā. Tajā ir aplūkoajami daudz un dažādi Antīkie rietumu un Padomju divriteņu, trīsriteņu un četrriteņu spēkrati. Lielais vairums no izstādes eksponātiem ir autentiski un braukšanās kārtībā. Tie ne tikai kalpo par apskates un izziņas objektiem bet vismaz reizi gadā arī aktīvi piedalās satiksmē- Antīko spēkratu parādēs, maratonos, svinīgos pasūtījumos un pat filmu uzņemšanas laukumos. Papildus izstādē aplūkojami arī dažādi pirms un pēc kara laika sadzīves prikšmeti un darbarīki, kuri kopā ar izstādes iekārtojumu palīdz radīt antīku gaisotni arī visās izstādes telpās.

Jūrmalas Antīko spēkratu izstādes adrese- Majoros, Turaidas ielā 11.
Kontaktpersona- izstādes vadītājs Māris Mežapuķe (tālr. 29263329)

Kā nokļūt līdz izstādei
Izstādi atrast ir ļoti vienkārši- jāsameklē Majoru centrālā iela- Jomas iela un jāsoļo līdz pašam galam. Jomas iela vārda burtiskā nozīmē atduras pret izstādi.

Ja neesat jūrmalnieks un izmantojat sabiedrisko transportu, tad līdz Majoriem  var atkļūt ar

1. Vilcienu- braucot līdz pieturai "Majori".
vai
2. Maršruta taksometru- arī Majoriem. (Maršruta taksometri uz Sloku un Jaunķemeriem kursē vidēji reizi 10 minūtēs un tie atiet no lielās pieturas, kura ir gandrīz pretī T/C "Origo".

PS- Izdevīgais izstādes novietojums atļauj tās apmeklējumu dienas plānā  ērti apvienot ar citiem kultūras un atpūtas pasākumiem Jūrmalā. Tieši blakus izstādei atrodas nesen atklāts bezmaksas atrakciju parks, kurš piemērots vecākiem ar bērniem, kājāmgājējiem, tā riteņbraucējiem un skrituļotājiem. Pavisam netālu no izstādes atrodas jūra.


attēlā Jomas un Turaidas ielas krustojums un Antīko spēkratu izstāde pašā galā.
Komentāri (1)  |  2010-08-30 20:06  |  Skatīts: 2056x
MG* - 2011-02-24 12:41
Nu skaisti Bāliņ, ne katrs tā var !


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ